Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Vítáme vás v LUKNHART. Ve světě plném dřeva, v barevném a inspirativním prostoru vyplněném pestrou škálou módních a interiérových doplňků. Náš příběh se začal psát v roce XX s velmi jednoduchou myšlenkou – přinášet lidem radost kvalitními, ručně vyráběnými, designově promyšlenými i cenově dostupnými produkty, u nichž hlavní roli hraje dřevo. A držíme se jí dodnes.

Zakládáme si na pečlivém výběru produktů, ve kterých se snoubí preciznost, smysl pro detail a hravost. V nabídce například najdete ručně vyráběné dřevěné hodinky z dílny Bobo Bird, které uspokojí i ty nejnáročnější z Vás. Pánové ocení nepřeberné množství motýlků, manžetových knoflíčků, ozdob do klop či spon na kravatu, které v dřevěném provedení skutečně rozzáří Vaši gentlemanskou image. Ale jsou to i dřevěné sluneční brýle, peněženky, různé dárkové krabičky a pouzdra, vizitkovníky či flash disky, které potěší Vás, Vaše blízké či obchodní partnery. Ať už hledáte potěšení pro sebe, dárek pro milovanou osobu či originální pozornost pro své pracovní kolegy, u nás na najdete to pravé. Nakoukněte i do naší speciální LUKNHART edice produktů vlastní výroby.

V případě zájmu nabízíme také služby gravírování. Věnování, logo, název nebo jakýkoliv nápis dle Vašeho přání můžeme přidat na Váš vybraný produkt. Ideální jako pozornost pro Vaše obchodní partnery či pracovní kolegy. Stačí se nám ozvat a my už se o vše rádi postaráme! Více informací naleznete v sekci Gravírování.